Střely na bránuStřely na bránu (13 x) - Stankay Filip
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Stankay Filip
06:10GólGól (1:0) - Nechvátal PetrPřihrávka Moser Miroslav
15:39GólGól (2:0) - Lálík JakubPřihrávka Prener Filip
18:04GólGól (3:0) - Brand PatrikPřihrávka Nechvátal Petr
34:53GólGól (4:1) - Lálík JakubPřihrávka Urbanec Matouš
35:26GólGól (5:1) - Moser MiroslavPřihrávka Brand Patrik , Nechvátal Petr

V neděli se spolu s Pedagogem představil jindřichohradecký Olymp. Prvním gólem potěšil domácí publikum Petr Nechvátal v sedmé minutě, Kvapila v brance Olympu Pedagog znovu překonal až v úvodu druhé třetiny, kdy se míčku ujal Jakub Lálík. V devatenácté minutě zvýšil náskok Budějovic na 3:0 Patrik Brand. Třetí třetinu se podařilo gólově otevřít Olympu, Filipa Stankaye v domácí brance překonal Lukáš Pícha. Poslední dvouminutovka ale opět patřila domácím. Na konci pětatřicáté minuty vstřelil čtvrtý gól Pedagogu Jakub Lálík, 34 vteřin před koncem pak finální branku na 5:1 vstřelil Miroslav Moser. Pedagog se tak dostal do těsného závěsu za vedoucí trojici, na blatenské Datlíky mu chybí pouze dva body.