Střely na bránuStřely na bránu (35 x) - Stankay Filip
Obdržené gólyObdržené góly (4 x) - Stankay Filip
02:35GólGól (0:1) - Lálík JakubPřihrávka Nechvátal Petr
20:03GólGól (3:2) - Lálík JakubPřihrávka Brand Patrik
23:38GólGól (4:3) - Jašek MichalPřihrávka Vachulka Jakub , Lálík Jakub
26:06VyloučeníVyloučení (1.min) - Vachulka Jakub
31:31GólGól (4:4) - Jašek MichalPřihrávka Nechvátal Petr , Lálík Jakub
36:00Gól z nájezduGól z nájezdu (4:5) - Nechvátal Petr

Jako jediný z jihočeských týmů se v sobotu představil českobudějovický Pedagog, který v dopoledních hodinách vyrazil do západočeského Stříbra. Skóre utkání otevřeli Jihočeši střelou Jakuba Lálíka, už za dvě minuty ale střelecky aktivnější Buldoci vyrovnali, když Stankaye překonal Dan Král. Do vedení pak o chvíli později Buldoky dostal Matěj Míkovec. Také v úvodu druhé třetiny se otřásla síťka v brance Budějovic, na 3:1 navýšil náskok Stříbra Pavel Haas. Pedagog se konečně dočkal snížení v druhé polovině třetiny, kdy se míčku opět ujal Jakub Lálík, jen 28 vteřin po něm ale úspěšně zaútočil na branku Pedagogu Dan Král, který Stříbru navrátil dvoubrankové vedení 4:2. Jihočeši ale rozhodně nic nevzdávali, v poslední minutě dotáhl skóre na 4:3 Michal Jašek. Ten se znovu ocitl na výsluní v 32. minutě, kdy po souhře s Nechvátalem a Lálíkem konečně srovnal na 4:4. Ve zbývajících pěti minutách už žádný tým neinkasoval, rozhodnout tak museli samostatné nájezdy. V těch nakonec uspěl Pedagog, autorem vítězného gólu byl Petr Nechvátal.