Střely na bránuStřely na bránu (16 x) - Tomášek Vojtěch
    Střely na bránuStřely na bránu (15 x) - Neruda Karel
    Obdržené gólyObdržené góly (2 x) - Tomášek Vojtěch
    Obdržené gólyObdržené góly (3 x) - Neruda Karel
    18:04VyloučeníVyloučení (1.min) - Nebor Tomáš

Poslední kolo letošní sezóny čekalo na budějovické mladší žáky na domácím hřišti a vyhlídky Pedagogu nebyly zrovna růžové. Do Budějovic se v pátek vydal pražský Kert Park, který sice byl v tabulce jen o jednu příčku výš, než Jihočeši, měl na ně ale náskok celých třinácti bodů.

Pedagog opravdu mnoho šancí v zápase nedostal, Konopáska v brance Pražanů ohrozili jen devětkrát, a tak tlak zůstával převážně před českobudějovickou brankou. První třetinu ubránili domácí až na střelu Františka Konipáska bez dalších chyb, přesto po druhém gólu z jeho hole uvolnil výborný Vojtěch Tomášek branku nováčkovi Karlu Nerudovi. I s ním v zádech odváděla obrana Pedagogu dobrou práci, během druhé třetiny se z mnoha akcí Kertu prosadily jen ty Kryštofa Havla a Vojtěcha Jágra. Do třetí třetiny tak týmy nastupovali za stavu 0:4 pro tým hostí. Skóre už se měnilo jen jednou, pátou branku Kert Parku přidal Jan Urych.

Pedagog tak letos v lize mladších žáků končí, v sezóně zvítězil dvanáctkrát.

Autor komenráře: Barbora Smudková