Střely na bránuStřely na bránu (13 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Tomášek Vojtěch
18:03GólGól (1.2) - Neruda MartinPřihrávka Nechvátal Dominik
19:38VyloučeníVyloučení (1.min) - Hucl Jiří
26:03GólGól (1.3) - Neruda MartinPřihrávka Stankay Patrik , Nechvátal Dominik
35:40GólGól (1.4) - Nechvátal Dominik

Gólman Pedagogu se měl sice v pátek vydat s mladším dorostem do Dobřan, nakonec ale minulý týden poprvé nastoupil až v Jindřichově Hradci v soutěži mladších žáků. A vstup to nebyl příliš šťastný, už v první třetině inkasoval a hráči Pedagogu po celou první část nebyli schopni dostat své střely do branky Olympu. Smůlu prolomil osmnáct vteřin po začátku druhé části Dominik Nechvátal. Ten se podílel i na druhém zásahu Budějovických, o který se postaral o šest minut později Martin Neruda. Olymp se v průběhu zápasu dostal do šance jen třináctkrát, Tomášek už ale znovu nechyboval. Další góly tak padaly už jen na straně domácích. Druhý zásah si v šestadvacáté minutě připsal Neruda, body za asistenci si do osobního hodnocení připsali Patrik Stankay s Nechvátalem. Nechvátal pak dvacet sekund před koncem utkání přidal závěrečnou tečku na 1:4. Olymp tak sice znovu prohrál a s nulou zůstává na konci tabulky, tým si alespoň připsal nejnižší prohru v sezóně.

Autor komentáře: Barbora Smudková