Střely na bránuStřely na bránu (9 x) - Tomášek Vojtěch
00:51GólGól (1:0) - Hucl JiříPřihrávka Chudomel Pavel
07:16GólGól (2:0) - Stankay PatrikPřihrávka Kovařík Václav , Chudomel Pavel
10:19GólGól (3:0) - Hucl JiříPřihrávka Kovařík Václav , Chudomel Pavel
13:15GólGól (4:0) - Chudomel PavelPřihrávka Kovařík Václav , Krajánek Matěj
21:13VyloučeníVyloučení (1.min) - Stankay Filip
22:00GólGól (5:0) - Nebor TomášPřihrávka Hucl Jiří
22:57Gól v přesilovceGól v přesilovce (6:0) - Nebor TomášPřihrávka Psohlavec Tomáš , Mazanec Jan

Komentář k zápasu:

Souboj, který v neděli vrátil Pedagog na druhou příčku, svedl s domácími Budějovicemi poslední tým Olympu. Do vedení se favorizovaný Pedagog dostal už po 51. vteřinách, kdy skóroval Hucl, v osmé minutě zvyšoval Patrik Stankay. Hucl si v první třetině vybral i druhou šťastnou chvilku, když po souhře Chudomela s Kovaříkem přidal zásah na 3:0. Druhou část otevřel Chudomel v čtrnácté minutě, na další navýšení si ale Pedagog počkal až do 22. minuty, kdy se prosadil Nebor. Ten se znovu ukázal už po třech minutách, kdy navýšil na 6:0. Před koncem druhé části ještě brankáře hostí propálil Kovařík. Vydatný náskok Pedagogu 7:0 se ale měl v úspěšné třetí části ještě zdvojnásobit. Přikládat do jindřichohradecké branky začal Mazanec následovaný Chudomelem, „desítku“ uzavřel Nechvátal. První hattrick uzavřel v 35. minutě Chudomel, o několik sekund později se k němu přidali i Nebor a Hucl. Na konečných 14:0 završil skóre Psohlavec.