Střely na bránuStřely na bránu (8 x) - Tomášek Vojtěch
    Střely na bránuStřely na bránu (11 x) - Stankay Filip
    Obdržené gólyObdržené góly (3 x) - Tomášek Vojtěch
    Obdržené gólyObdržené góly (2 x) - Stankay Filip
    16:22GólGól (1:3) - Nebor TomášPřihrávka Hucl Jiří , Lálík Jakub
    19:52GólGól (2:3) - Hucl JiříPřihrávka Mazanec Jan , Nebor Tomáš
    21:38GólGól (3:3) - Hucl JiříPřihrávka Nebor Tomáš
    23:00GólGól (4:3) - Kovařík VáclavPřihrávka Moser Miroslav

Komentář k zápasu:

Pedagog se na novém povrchu vůbec poprvé utkal se Šneky, kteří jsou na rozdíl od velké části jihočeských týmů plastovému povrchu přivyklí již několik let. První gól na novém hřišti Dobřanští Pedagogu nedopřáli, hned dvakrát se trefil Duchek. V úvodu druhé části navýšil vedení hostí Rejda, až v sedmnácté minutě se pak ozvali domácí, první gól vstřelil Nebor. V čase 19.52 na něj navázal Hucl, o dvě minuty později se pak znovu odvážil před branku a srovnal skóre na 3:3. O vedení Pedagogu se před koncem druhé třetiny postaral Kovařík. Sirénou prostřední části ale budějovická gólová lajna skončila. Toho Šneci bez váhání využili, na 4:4 vyrovnal Šmíd, o vítězný gól hostí se v prvním zápase postaral Kopf.

Vývoj následujícího utkání Západu proti Jihu a atmosféru oslav nového povrchu popsal trenér Šneků Petr Úbl: „Druhý zápas měl úplně jiný vývoj. Hřiště již neklouzalo a hrál se opět vyrovnaný, avšak opatrný hokejbal, kdy hlavním cílem obou týmů bylo především zodpovědně bránit. I přes relativně jasnou převahu soupeře při střelách na branku 20:13 to byli právě Šnečci, kteří vstřelili první a jediný gól zápasu a to z dorážky Tomáše Duchka. Zbylou polovinu zápasu kluci stoprocentně dodrželi taktiku a podrželi Matěje Malotína, který si připsal další nulu. Závěrem je třeba poděkovat nejen našim hráčům za odvedené výkony a výbornou hru, ale i hráčům soupeře a vedení Pedagogu za krásně strávenou sobotu, příjemnou atmosféru, pohoštění a popřát hodně úspěchů na novém povrchu. Pro odvetu u nás máme především po stránce pohoštění co oplácet...