Střely na bránuStřely na bránu (23 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (5 x) - Tomášek Vojtěch
16:49Gól v přesilovceGól v přesilovce (1:2) - Nebor TomášPřihrávka Lálík Jakub
23:08VyloučeníVyloučení (2.min) - Affenzeller Markus Robert
24:00GólGól (2:2) - Neruda KarelPřihrávka Krajánek Vojtěch
28:53GólGól (3:3) - Krčka DanielPřihrávka Lálík Jakub

V Českých Budějovicích se v sobotu odehrál jediný čistě jihočeský duel šestého kola, do kterého domácí Pedagog nastoupil proti prachatickým Horalům. V první třetině si Horalové našli cestu za záda Vojtěcha Tomáška hned dvakrát, dvě minuty po začátku druhé části se gólu dočkali i domácí po souhře Jakuba Lálíka a skórujícího Tomáše Nebora. Domácí se v druhé části vypořádali i s vlastním oslabením, ve kterém dokázal vyrovnat Karel Neruda. Horalové se ale výhody nehodlali vzdát a přidali třetí zásah, i na ten ale před koncem druhé části dokázal Pedagog reagovat vydařenou šancí Daniela Krčky. Na vytoužené body ale Pedagog, který zaostává na předposledním místě tabulky, nedosáhl. Třetí třetinu a s ní i celý zápas ovládly dvěma střelami Prachatice. O výhru Horalů poměrem 3:5 se postarali Vokoun, Filip Rek, Jiří Štěpánek a Martin Salaba.