Čas zápasu: 15:00

Střely na bránuStřely na bránu (73 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (8 x) - Tomášek Vojtěch
11:33VyloučeníVyloučení (2.min) - Affenzeller Markus Robert
12:13Gól v oslabeníGól v oslabení (0:1) - Moser MiroslavPřihrávka Kovařík Václav
29:31GólGól (3:2) - Stankay Filip

Jedenáctý Pedagog v sobotu dorazil na pražskou Palmovku, kde je čekal soupeř s náskokem čtrnácti bodů. I přes četné snahy domácích, kteří na budějovickou branku vyslali přes sedmdesát střel, dokázal výborný Vojtěch Tomášek v brance Pedagogu odolávat až do konce první třetiny. Skóre dokonce jako první otevřel Pedagog zásahem Miroslava Mosera. Po něm ale rychle následovalo i první pochybení Tomáška, ve čtrnácté minutě vyrovnal Eduard Schubert, vedení pak Kovu o minutu později opatřil Petr Kabát. I v druhé třetině jihočeský gólman předváděl bravurní výkony. Za jeho záda pronikla jediná střela z hole Kabáta, na kterou před koncem třetiny zareagoval snížením na 3:2 Filip Stankay. Ve třetí částí ale budějovické snahy o vyrovnání vzaly za své, Pražané se navíc s hrozícím nepostupem do republikových kol v zádech vrhli na Tomáškovu branku s ještě větší vervou. Během 32. minuty navýšili vedení na 5:2 Eduard Schubert a Matyáš Petrášek, šestý gól přidal David Kříž. Finální skóre pak na 8:2 zarovnali Pavel Kabát s Tomášem Antošem.