Střely na bránuStřely na bránu (21 x) - Stankay Filip
Obdržené gólyObdržené góly (2 x) - Stankay Filip
04:26Gól v přesilovceGól v přesilovce (1:0) - Nechvátal Petr
05:29GólGól (2:0) - Nechvátal PetrPřihrávka Jašek Michal
05:52GólGól (3:0) - Čada AntonínGól Bohoněk Filip , Pokorný KryšpínPřihrávka Moser Miroslav
12:57Gól v přesilovceGól v přesilovce (5:1) - Moser MiroslavPřihrávka Lálík Jakub
16:22VyloučeníVyloučení (1.min) - Lálík Jakub
17:42GólGól (6:1) - Jašek MichalPřihrávka Lálík Jakub
19:44VyloučeníVyloučení (1.min) - Nechvátal Petr
20:11Gól v oslabeníGól v oslabení (7:1) - Moser MiroslavPřihrávka Krajánek Vojtěch
22:11VyloučeníVyloučení (1.min) - Moser Miroslav
25:30VyloučeníVyloučení (1.min) - Lálík Jakub
30:06Gól v přesilovceGól v přesilovce (8:1) - Lálík JakubPřihrávka Moser Miroslav

Náročné nedělní odpoledne odstartovali mladší žáci Pedagogu domácím utkáním proti stříbrským Buldokům a start to byl skutečně úspěšný. V páté minutě rychle využil vyloučení kapitána Buldoků Davida Němečka Petr Nechvátal, který o minutu později skóroval podruhé. Jen sedmadvacet vteřin po druhém gólu Pedagogu znovu prolomil obranu Buldoků Antonín Čada, v desáté minutě zvýšel vedení Pedagogu na 4:0 Filip Bohoněk. Čtyřicet vteřin před koncem třetiny prolomil nulu budějovického gólmana Filipa Stankaye Roman Dufek. V úvodu druhé části dostal Buldoky znovu do problémů David Němčák, jehož faul potrestal nejen rozhodčí udělením trestu, ale také Miroslav Moser, který už po sedmi vteřinách přesilové hry vstřelil pátý gól Pedagogu. Během druhé části se trefil také Michal JašekMiroslav Moser svým dalším zásahem získal pro Pedagog vedení 7:1. Ve třetí třetině využil zdviženou ruku sudího po faulu Buldoka Jana Kučery Jakub Lálík a navýšil vedení Budějovic na 8:1. To už Buldoci zvládli pouze korigovat střelou Davida Němčáka na 8:2.