Střely na bránuStřely na bránu (29 x) - Stankay Filip
Obdržené gólyObdržené góly (5 x) - Stankay Filip
10:54GólGól (2:1) - Moser Miroslav
19:11GólGól (4:2) - Moser MiroslavPřihrávka Nechvátal Petr
22:11GólGól (5:3) - Moser Miroslav

Komentář k zápasu:

Pátí žáčci Suchdola v neděli nastoupili k utkání s Pedagogem, který nad domácím celkem držel pouze jednobodový náskok. Že je proto jasným cílem Suchdola zvítězit, dali domácí najevo už v úvodu první části, kdy ukořistili vedení 2:0. To se minutu před koncem třetiny podařilo jedním gólem stáhnout Miroslavu Moserovi. Ten znovu skóroval také v druhé části, v tu chvíli už měli ale domácí na kontě celé 4 gólové úspěchy a bylo tak jasné, že Pedagog by se musel pro výhru pořádně ohánět. Jenže i další střela zamířila neomylně za záda Filipa Stankaye v budějovické brance. Před koncem druhé části se znovu vrhnul do útoku budějovický Moser, který střelou na 5:3 zaznamenal hattrick. V závěrečné části pak Budějovice vlastní branku uhlídaly, v obranném pásmu Suchdola se jim ale nedařilo. Domácí tak zvítězili poměrem 5:3 a vystřídali Pedagog na čtvrté příčce.